خانه / رویدادها / ارسال کمک های مردمی برای کرمانشاه

ارسال کمک های مردمی برای کرمانشاه

با نهایت تاثر و تاسف، امسال بسیاری حوادث برای ملت شریف ایران دامنگیر و مایه ی اندوه ملت ما شد، که آخرین آن ها زلزله پر ریشتر در کرمانشاه بود و تخریب ها و کشتارهای بسیار زیادی بر جای گذاشت. به حول و قوه الهی ، مردم ایران بزرگ به خوبی همکاری ها و همدلی و همراهی خود را با سازمان های دولتی نظیر “سازمان هلال احمر” اعلام کرده اند و برای مردم زلزله زده ی کرمانشاه کمک های مردمی فراوانی ارسال کرده اند. کمک های شما می تواند به صورت ارسال اقلام یا اجناس و یا واریز مبالغی دلخواه به حساب سازمان های مورد تایید باشد.

جهت ارسال کمک های خود به مردم کرمانشاه می توانید از طریق کمپین همه با هم با کمک سازمان های هلال احمر و با پشتیبانی شرکت غذایی “ریحون” اقلام یا کمک های خود را به کرمانشاه مستقیما ارسال نمایید تا با تهیه و ارسال اقلام مورد نیاز زلزله زدگان به ایشان کمک هایی صورت گیرد. اقلام مورد قبول شما می تواند چادر، پوشاک گرم، آب معدنی، داروهای ضروری، لوازم بهداشتی و پتو یا وسایل خواب و آسایش باشند.


واریز وجه نقد برای مردم کرمانشاه

داریوش اول هخامنشی : خداوند این کشور را از خشکسالی، دروغ و دشمن محفوظ دارد. آمین!

درباره ی سینا کارنلیوس

خدا در دهستان ما کشاورز است، خدا در کوچه ی ما کودکیست فقیر و در خانه ما زنی است مهربان و پدری است دلسوز، در دکان ها ترازو را میزان می کند و بر بند تاب با کودکانمان تاب می خورد ، بر روی سفره مان با کاسه ای خوراک و تکه ای نان می نشیند ولی ما نمی بینیم چون کور از ثروت ، کور از شهوت و کور از ناپاکی شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.20script.ir